گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3534
تاریخ :1399/09/04 ساعت 09:14:48
تعداد بازدید: 191
حاشیه های برگزاری یک ضیافت ناهار؛ کرونا هست اما نه برای مقامات
email pdf word plus minus reset color
کاظم گلخنی - ندای هرمزگان

عکس اصلی خبر

در مراسمی که روز جمعه در اوج کرونا با حضور نمایندگان مجلس و مدیران ارشد استان در شهرستان سیریک برگزار شد، تصاویری از ازدحام افرادی منتشر شده که در کنار مسئولان مشغول صرف نهار هستند .

طبق اعلام فرمانداری شهرستان سیریک این تصویر مربوط به حضور روز جمعه سمیه رفیعی نماینده تهران و رئیس فراکسیون محیط زیست و حسین رئیسی نماینده شرق استان و برخی از مدیران ارشد استانداری است .

به گفته فرمانداری سیریک که خود فرماندار نیز در تصویر حضور دارد این مهمانی به دعوت حسین رئیسی نماینده شرق استان از دو نفر از نماینده مجلس و معاون استاندار و مدیران کل استان در سیریک برگزار

 شده است .       

به گفته سخنگوی استاندار قبلا بابت لغو این سفر هشدارهای لازم به نماینده شرق استان داده شده بود .

 فرماندار سیریک علت این ضیافت را ناهماهنگی عنوان کرده و افزوده همه ی پروتکل های بهداشتی تا هنگام این ضیافت رعایت شده بود.حال باید دید با این اتفاق چه برخوردی خواهد شد. یادمان نرود قانون برای همه یکسان است.در ضمن منتظر پاسخگویی دفتر  سمیه رفیعی نماینده تهران و حسین رئیسی نماینده شرق هرمزگان در مجلس بابت توضیحات برگزاری این ضیافت در اوج کرونا هستیم.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3534
تاریخ :1399/09/04 ساعت 09:14:48
تعداد بازدید: 191
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی