گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3502
تاریخ :1399/07/20 ساعت 08:49:47
تعداد بازدید: 562
انتقاد تند ‌جباری رئیس مجمع نمایندگان استان هرمزگان از سازمان راهداری کشور؛ حوزه انتخابیه بنده کجای معادلات وزارت راه و شهرسازی قرار دارد؟
email pdf word plus minus reset color
نماینده مردم بندرلنگه، بستک، پارسیان و کیش در مجلس شورای اسلامی درباره وضعیت نامناسب راه های ارتباطی در بندرلنگه، بستک و پارسیان، گفت: فاصله معناداری از نظر شاخص های توسعه‌ی راه ها در حوزه انتخابیه نسبت به کلان کشوری داریم.

عکس اصلی خبر

جباری ادامه داد: متمرکز شدن صنایع بزرگ نفتی، گازی، فولاد، گمرکات، بنادر و صید و صیادی در جنوب کشور موجب شده است که وضعیت راه‌های ارتباطی ما اسفبار شود .

وی با بیان اینکه به راستی حوزه انتخابیه بنده کجای معادلات وزارت راه و شهرسازی قرار دارد تصریح کرد: توزیع ناعادلانه منابع بودجه ای موجب شد طرح ها و برنامه ها در حوزه جاده ها و ریل به سرانجام نرسد .

جباری با اشاره به اینکه دستگاههای نظارتی به دلیل ترک فعل در تقویت زیر ساخت و توسعه راهها قصوراتی نابخشودنی دارند، افزود: وضعیت نامناسب جاده ها موجبات مرگ عزیزانمان در تصادفات جاده ای را فراهم کرده است .

عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه هنوز دغدغه مان توسعه و ساخت و نگهداری راه است یادآور شد: وزارت راه و شهرسازی نمره مثبتی در حوزه راه و حمل و نقل  اخذ نمیکند و در صورت تداوم عملکرد نامناسب سازمان راهداری و شفاف نشدن نحوه هزینه کرد منابع، موضوع تحقیق و تفحص از سازمان راهداری پیگیری می شود .

نکته با اهمیت اینجاست که بابت بودجه صد میلیارد تومانی راهسازی کرویدور غرب هرمزگان مدتهاست منسوبان نماینده غرب استان مانور تبلیغاتی می دهند  این در حالی است که با این بودجه الان شاید بتوان فقط ۳٠.تا ۴٠ کیلومتر راهسازی کرد و این در حالی است که بنادر غرب استان از داشتن جاده مناسب محروم هستند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3502
تاریخ :1399/07/20 ساعت 08:49:47
تعداد بازدید: 562
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی