گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3533
تاریخ :1399/09/03 ساعت 15:41:10
تعداد بازدید: 213
کشف ۱۶۰ تُن روغن احتکار شده در انبار یک فروشگاه زنجیره‌ای بندرعباس
email pdf word plus minus reset color
مدیرکل تعزیرات حکومتی هرمزگان گفت: از انبار یک فروشگاه زنجیره‌ای معروف در بندرعباس بیش از ۱۶۰ تُن روغن احتکارشده کشف شده است.

عکس اصلی خبر

حسین ایزدی افزود: براساس اظهارات مالک، این انبار مربوط به یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای می‌باشد و روغنهای موجود مانده سهمیه ماه محرم گذشته بوده که بدلیل عدم جذب آن وجهت جلوگیری از سوخت شدن سهمیه استان به این فروشگاه واگذار شده تا در استان توزیع کند که فروشگاه مذکور فقط در شعب مربوط و وابسته به خودش توزیع می‌نموده و بقیه فروشگاه‌ها باکمبود روغن مواجه شده‌اند .

وی، میزان این روغن‌ها را در سهمیه اولیه دریافتی256 تن اعلام کرد که حدود 160تن آن موجود می‌باشد و رییس شعبه تعزیرات حکومتی حاضر در گشت مشترک حکم توزیع روغن‌های مذکور و عرضه آن‌ها به مردم

را صادر کرد .

ایزدی افزود: به لحاظ اهمیت موضوع تخلف این فروشگاه را با قید تسریع رسیدگی و بزودی نتایج نهایی را اطلاع رسانی خواهیم کرد .

فارس در این زمینه نوشته این فروشگاه که مدعی رفاه مردم در خرید از آن هستند، در صورت اثبات احتکار مستحق شدیدترین شکل برخورد است چرا که در روزها و هفته‌های اخیر، کمبود روغن آسیب بزرگی به وجهه اقتصادیکشور وارد کرد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3533
تاریخ :1399/09/03 ساعت 15:41:10
تعداد بازدید: 213
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی