گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3533
تاریخ :1399/09/03 ساعت 15:50:20
تعداد بازدید: 638
شهدای کنارو قهرمان شد
email pdf word plus minus reset color
دیدار پایانی چهارمین دوره مسابقات فوتبال جام حذفی چاهو با حضور تیم های هما چاهو و شهدای کنارو در مجموعه ورزشی چاهو برگزار شد.

عکس اصلی خبر

گروه ورزش

این بازی در پایان نود دقیقه گلی در بر نداشت و نتیجه بازی به ضربات پنالتی کشیده شد که در ضربات پنالتی تیم فوتبال شهدای کنارو با نتیجه ۵ بر۴ موفق شد تیم فوتبال هماچاهو را با شکست مواجه نماید و بر سکوی قهرمانی این دوره از مسابقات بایستد .

گفتنی است ،  چهارمین دوره مسابقات  فوتبال حدفی چاهو با حضور تیم های همراهان قلات بالا ، عقاب تازیان بالا ، درخشان گربند ، فردوس پاتل ، شهدای کنارو و هما چاهودر زمین چاهوبه صورت حذفی برگزار شد .

درمرحله نخست تیم همراهان قلات بالا دریک بازی پر گل و یک طرفه ۸  بر 1 تیم عقاب تازیان را مغلوب کرد. و  تیم های درخشان گربند و فردوس پاتل نیز پس از 90 دقیقه با نتیجه 3 بر 3 به مساوی رسیدند و کارشان به ضربه پنالتی کشیده شد که تیم درخشان گربند بانتیجه 5 بر 4 حریف خود را شکست داد. در مرحله نیمه نهایی هم تیم هما چاهو با نتیجه 2 بر 1 تیم همراهان قلات بالا پشت سر گذاشت و  تیم شهدای کنارو نیز با همین نتیجه  تیم درخشان گربند را از پیش رو برداشت. بدین ترتیب تیم های هما چاهو و شهدای کنارو برای تعیین تیم قهرمان در زمین ورزشی چاهو  به میدان رفتند .

دراین دیدار تیم شهدای کنارو درضربات پنالتی موفق به شکست تیم هما چاهو شد و قهرمانی چهارمین دوره جام حذفی چاهو را به نام خود ثبت کرد. تیم فوتبال پیروزی ایسین با دو عنوان قهرمانی دراین رقابت ها به عنوان پرافتخارترین تیم دراین جام می‌باشد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3533
تاریخ :1399/09/03 ساعت 15:50:20
تعداد بازدید: 638
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی