گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3522
تاریخ :1399/08/19 ساعت 16:40:17
تعداد بازدید: 680
شهرداری ها زیر ذره بین دستگاه قضا؛ شهردار رودان بازداشت شد
email pdf word plus minus reset color
کشف فساد مالی طی ماه های اخیر در استان هرمزگان افزایش چشمگیری داشته است.

عکس اصلی خبر

گروه اجتماعی ـ ندای هرمزگان

در تازه ترین کشف این فسادها، رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از بازداشت شهردار رودان به اتهام فساد مالی خبر داد. این دستگیری در حالی صورت می گیرد که طی روزهای گذشته اخباری مبنی بر عدم حضور شهردار در محل کار منتشر شده بود و زمزمه بازداشت این مسئول را بیش از پیش کرد .

علی صالحی گفت: در ادامه روند برخورد قاطع دستگاه قضایی استان هرمزگان با مفاسد اقتصادی و براساس گزارش‌های واصله و رصد اطلاعاتی انجام شده توسط پاسداران گمنام امام زمان(عج)، شهردار رودان به اتهام فساد مالی بازداشت شد .

وی با اعلام اینکه سیاست دستگاه قضایی استان هرمزگان قاطعیت در برخورد با متخلفان و صیانت از حقوق عامه مردم است تأکید کرد: برخورد با جرائم و مفاسد اقتصادی، بدون مماشات و ملاحظه صورت می گیرد و تحقیقات تکمیلی در خصوص این پرونده تا روشن شدن همه جوانب ادامه خواهد داشت که نتایج آن متعاقباً اطلاع رسانی می شود .

طی ماه های گذشته در مرکز استان نیز تعدادی نیز به همین اتهام دستگیر شدند که اگرچه هنوز از سرنوشت آنها اطلاع رسانی نشده اما نشان می دهد که مبارزه دستگاه قضا با مفاسد بسیار جدی است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3522
تاریخ :1399/08/19 ساعت 16:40:17
تعداد بازدید: 680
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی