گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3532
تاریخ :1399/09/02 ساعت 14:48:19
تعداد بازدید: 206
طرح محدودیت های جاده ای با ترافیک سنگین آغاز شد
email pdf word plus minus reset color
طرح محدودیت جاده ای باعث ترافیک سنگین در حوالی میدان دفاع مقدس بندرعباس شد.

عکس اصلی خبر

کاظم ـ گلخنی ـ ندای هرمزگان :

همزمان با شروع طرح اعمال محدودیت های ترافیکی در ورودی های کلان شهرها ترافیک سنگینی در میدان دفاع مقدس بندرعباس به راه افتاده است .

برخی از شهروندان با اعتراض به استقرار پلیس راه در میدان دفاع مقدس به ندای هرمزگان گفتند:  کاش پلیس بندرعباس هم مثل دیگر شهرها در پاسگاه های پلیس راه مستقر می شد تا شرایط تردد برای بومیان ساکن حومه شهر به بندرعباس آسان تر میشد .

در همین پیوند، رئیس پلیس راهور استان در جمع خبرنگاران با اشاره به اعمال طرح محدودیت های ترافیکی از یکم آذرماه در مبادی ورودی استان و شهرهای نارنجی و قرمز گفت: ورود و خروج وسیله نقلیه غیر بومی به شهرهای با وضعیت نارنجی وقرمز ممنوع و متناسب با کد اعلامی اعمال قانون می شوند .

 سرهنگ «مجید صالح پور» در جمع خبرنگاران با اشاره به آغاز طرح محدودیت های ترافیکی از یکم آذرماه، بیان داشت: با توجه به شیوع کرونا از شنبه یکم آذر ماه طرح محدودیت های ترافیکی برای خودروهای پلاک غیربومی در مناطق نارنجی و قرمز اعمال می شود .

وی افزود: برابر اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا شهرستان های بندرعباس، بستک، حاجی آباد، خمیر، رودان، قشم در وضعیت قرمز و نارنجی می باشند که ممنوعیت تردد در آنها اعمال می شود .

سرهنگ صالح پور تصریح کرد: در صورت ورود خودرو های شخصی با پلاک غیربومی به شهر های نارنجی در هر24 ساعت مبلغ 500هزار تومان اعمال قانون می شوند و در صورت ورود خودرو های با پلاکی غیر بومی به شهرهای قرمز درهر 24 ساعت مبلغ یک میلیون تومان جریمه می شوند .

این مسئول انتظامی یان داشت: ورود و خروج وسیله نقلیه غیر بومی به شهرهای با وضعیت زرد عادی ودر صورت ورود خودروهای با وضعیت زرد به منطقه نارنجی وقرمز نیز غیرمجاز و متناسب با کد اعلامی اعمال قانون می شوند .

وی ادامه داد: پلیس راه وراهور استان با استقرار تیم های کنترلی و همپوشانی با سایر رده های انتظامی ،امدادی ، هلال احمر، بهداشت ودرمان و... مسئولیت کنترل ورودی شهرها را با ایجاد موانع فیزیکی برعهده خواهند داشت .

سرهنگ صالح پور تصریح کرد: پلیس راه وراهور مسیرهای فرعی ورود به استان را شناسایی و علاوه برایجاد موانع از امکانات وتجهیزات سازمان ها ودستگاه های متولی ومسئول استفاده خواهد کرد ودر صورت اصرار متمردین به قانون، نسبت به اعمال قانون آنان اقدام خواهد شد .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3532
تاریخ :1399/09/02 ساعت 14:48:19
تعداد بازدید: 206
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی