گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3533
تاریخ :1399/09/03 ساعت 15:48:51
تعداد بازدید: 652
لیگ برتر فوتبال جاسک پر گل شروع شد
email pdf word plus minus reset color
هفته نخست لیگ برتر فوتبال باشگاه های جاسک‌ با انجام شش مسابقه در استادیوم شهید لشکری به پایان رسيد.

عکس اصلی خبر

عبدالمجید مرادی - جاسک

در هفته نخست فصل جدید لیگ برتر فوتبال جاسک از شش بازی انجام شده تنها یک بازی مساوی شد و ۱۵ گل از خط دروازه ها عبور کرد که تیم های اتحاد روستایی و ملوان بحل بهترین نتیجه هفته را گرفتند .

در این هفته تیم های مقاومت با ملوان مکران‌، ایثارگران با اتحاد نوین‌، امید شهرداری با اتحاد روستایی‌، ملوان بحل با دریادلان‌، طوفان بونجی با ذوالفقار و وحدت جاشک با شهدای هفت  آذر با هم به رقابت پرداختند. در بازی های انجام شده مقاومت با سه گل محمد امین مرادی زاده‌، مجتبی زارعی و عباس کرمشاهی سه بر یک ملوان مکران را شکست داد . تنها گل ملوان مکران را فرحان ادواری به ثمر رساند.اتحاد نوین با تک گل فرشید بدره مقابل ایثارگران به برتری دست یافت و اتحاد روستایی با چهار گل موسی نوحی زاده‌، حسین آبرونی‌، کریم نیاموی و محمود زارعی ، تیم امید شهرداری را در نخستین گام شکست داد.ملوان بحل با چهار گل دریادلان را درهم کوبید که جلیل تنوتاسی هر چهار گل این تیم را به ثمر رساند تا به عملکرد خوب فصل گذشته خود در تیم بحل ادامه دهد.طوفان بونجی با دو گل علیرضا رامشگر و مهدی سالاری تیم ذوالفقار را شکست داد .  وحدت جاشک نتوانست از پس تیم شهدای هفتم آذر بر آید و بدون گل متوقف شد .

هفته دوم لیگ برتر فوتبال جاسک امروز یکشنبه  بیست و پنجم  آبانماه برگزار خواهد شد که در این هفته اروند با ملوان بحل‌، امید شهرداری با شهدای هفتم  آذر‌، مقاومت با اتحاد روستایی‌، طوفان بونجی با ملوان مکران‌، وحدت جاشک با ایثارگران و اتحاد نوین با ذوالفقار دیدار خواهند کرد که در این هفته دریادلان استراحت خواهد داشت .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3533
تاریخ :1399/09/03 ساعت 15:48:51
تعداد بازدید: 652
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی