گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3533
تاریخ :1399/09/03 ساعت 15:47:51
تعداد بازدید: 645
برگزاری اولین دوره کارگاه آموزشی کوه پیمایی همگانی در بندرعباس
email pdf word plus minus reset color
شهناز خوش – ندای هرمزگان

عکس اصلی خبر

اولین دوره ی کارگاه آموزشی کوه پیمایی همگانی با حضور هشتاد نفر شرکت کننده  به صورت مجازی در بندر عباس برگزار شد .

اولین دوره ی کارگاه آموزشی کوه پیمایی همگانی با حضور هشتاد نفر شرکت کننده با حضور مدرسین فدراسیون کوهنوردی و صعود های ورزشی  خانم ها ثمین بخشی زاده ، صدیقه سنگرزاده  و  صغرا (هستی)  لکزایی فر به صورت مجازی در بندر عباس برگزار گردید .

شایان گفتن است ، هدف از برگزاری این دوره حضور مسوولانه ی ورزشکاران در طبیعت می باشد  و نقش  آموزش در جهت بالا بردن دانش و فرهنگ عمومی کوهپیمایی بسیار موثر است ضمن این که تاکید برگزاری دوره کوهپیمایی همگانی از سوی فدراسیون کوهنوردی و صعود های ورزشی اهمیت بالای طبیعت و تاثیر آن بر زندگی انسان ها می باشد. همانطور که ما به با ورود به کوهستان نشاط و انرژی حاصل می کنیم باید نسبت به حفظ و نگهداری  محیط کوهستان کوشا باشند تا کمترین آسیب به طبیعت وارد شود ضمنا  

طرح درس این دوره مهارت ها،  شناخت مسیرهای ایمن و مسائل زیست محیطی کوهستان ،  مسیریابی و چهت شناسی و اشنایی با تجهیزات، نحوه پیمایش و خطرات کوهستان بود .

گفتنی است ، امین حکمت نیا  مسوول کارگروه همگانی هیات کوهنوردی استان هرمزگان اعلام کرد این دوره به دلیل شیوع کرونا به صورت مجازی و غیر حضوری برگزار شد .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3533
تاریخ :1399/09/03 ساعت 15:47:51
تعداد بازدید: 645
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی